Czy mogę prosić o interpretację wyników tomografii komputerowej zatok przynosowych?

Witam czy mogę prosić o interpretację wyników tomografii komputerowej zatok przynosowych? Atrofia zatok czołowych, zgrubienia przyjścienne w prawej zatoce szczękowej, concha bullosa obustronna.

Nie możesz prosić o taką interpretację. Sam oceniam wyniki wszystkich badań po osobistym zbadaniu chorego, po zebraniu dokładnego wywiadu chorobowego i po analizie obrazu TK, CD. Czasami w mediach słyszy się o przypadkach usunięcia zdrowej nerki człowiekowi po tym jak dochtor opierał się na opisie a nie na podstawie własnej oceny procesu chorobowego w TK.