Czy mogę się kwalifikować do operacji zmniejszenia żołądka?

witam serdecznie czy mogę się kwalifikować do operacji zmniejszenia żołądka? Mam 38 lat,ważę 118kg.,wzrost 169 ,jestem po operacji usunięcia naczyniaka jamistego w głowie obecnie czekam żeby została włożona mi kość czaszki gdyż podczas operacji narastał szybko obrzęk mózgu ,miałam zakaz dźwiganie wysiłku fizyczne wszystkiego co związane było z wysiłkiem więc od tego czasu przytyłam 10 kg.żle się z tym czuję z dietami różnie to bywało raz udało mi się schudnąć prawie 15 kg.z pomocą dietetyka ale teraz próbuję sama gdzie mam się udać jak załatwić abym mogła mieć operację ? mam ostrogi piętowe ciężko mi chodzić wiem że waga też na to wpływa ,mam słabą wolę w dietach może jak by było coś zrobione z moim żołądkiem to wtedy coś w głowie mi się przestawi ,i może wtedy mi się uda :) dziękuję za odpowiedź pozdrawiam .

musi się Pani konsultować z gastroenterologiem, który zajmuje się operacjami bariatrycznymi. Kwalifikacja do takiego zabiegu to bardzo skomplikowany proces, jest wiele kryteriów które trzeba spełnić.