Czy z takimi wymiarami kwalifikuję się do zmniejszenia żołądka?

Witam czy przy wzroście 155cm i wadze 87 kilo była by kwalifikacja do operacji zmniejszania żołądka moja najwyższa waga była 96 chudne i wracam spowrotem do tego samego u mnie w rodzinie są przypadki nadciśnienia cukrzycy niedoczynności tarczycy. U mnie jest problem z chodzenie szybko się męczę siadają kolana i kręgosłup i mam astmę

Kwalifikacja pacjentów do operacji bariatrycznych to dość skomplikowany proces - proponuję aby gastrolog Pani pomógł w ocenie sytuacji i ew. wskazaniach i dalszym pokierowaniu.