Dlaczego moja waga w ogóle nie spada?

Proszę Państwa mam 33 lata 165 cm wagę 87 kg ,nie potrafię schudnąć wizualnie, ani z wagi pomimo ćwiczeń i diety. Zastanawiam się czy przy takiej wadze mogłabym starać się o operacje resekcji żołądka na nfz, pomimo że nie spełniam wymagań minimum bmi. Nie wiem co zrobić, każdy mi dokucza i poniża wyśmiewając moją wagę i wygląd. Nie wiem gdzie szukać pomocy ,ktoś mi powiedział żebym udała się do poradni chorób metabolicznych to może tam określą problem dlaczego nie mogę zrzucić zbędnej masy ciała i kilogramów. Co powinnam zrobić ,żeby móc zrzucić do wagi 57 kg?

Dzień dobry

Na początek zapytałabym czy odchudza się Pani pod okiem dietetyka i czy trenuje Pani regularnie?

Nie jestem w stanie określić dlaczego waga nie spada nie wiedząc co dokładnie robi Pani w kierunku osiągnięcia celu. Jak wygląda Pani dieta i treningi?

Uważam, że operacja nie jest żadnym rozwiązaniem. Jest Pani młoda i z pewnością Pani schudnie!!

Jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę opisać mi na maila co Pani dokładnie jada, jak wygląda Pani dzień i treningi a ja postaram się coś doradzić.

Podaje maila: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk

Dietetyk