Dlaczego pomimo zdrowego trybu życia waga nie spada?

Hej, mam 21 lat, wzrost 152, waga na tą chwile 55. Jakies 2 lata temu schudłam z 62 na 52, zdrowo sie odżywiając, ćwicząc, jednak przez prace, stres i brak czasu na ćwiczenia przytyłam przez wakacje do 55kg. Ostatnio wzięłam sie za siebie, aby powrócić do tych 52kg, zaczęłam sie zdrowo odżywiać, jeść regularnie, pije wodę, nie jem słodyczy, ćwiczę 3-4 razy w tyg, ale waga ani drgnie. Co robię nie tak? Juz zaczynam tracić motywacje :/

Witam

3 kg, które chce Pani zrzucić to kg korekcyjne , nie problem z nadwagą. Zrzuca się je innaczej niż jak ważyła Pani 62 kg. Proponuję wizytę u dietetyka, który podpowie co zrobić i jak zmienić jadłospis aby osiągnąć Pani cel.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu