Dlaczego moja waga jednak nie spada?

Dzień dobry, jestem chora na epilepsję (przyjmuję lamilept 100 i 50 oraz pregabalin zentivia 75) i cierpię na otyłość ważę ok 88 kg, a mam 166 cm wzrostu. Jem 4 posiłki dziennie m.in.: kanapka z jakąś polędwicą, 2 mandarynki, 1-2 jabłka, twaróg z miodem, różne sałatki z piersią z kurczaka, a na kolację codziennie ok. 150 ml jogurtu naturalnego, piję kawę, 2 zielone herbaty i około 1,5 l wody mineralnej, ćwiczę 3-4 razy w tygodniu na rowerze stacjonarnym 20-22 km/h, a pomimo starań moja waga stoi w miejscu, co robię źle, wyglądam szczuplej, ale moja waga stoi w miejscu. czemu nie mogę stracić na wadzę, .
KOBIETA, 28 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry, jeśli wygląda Pani szczuplej i nie ma otyłości brzusznej, albo jest mniejsza niż wcześniej, to wszystko jest w porządku. Masa ciała, to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale również masa mięśniowa. Możliwe, że nastąpił spadek pierwszej na korzyść drugiej. Sprawdzenie składu ciała jest możliwe za pomocą analizatora składu ciała. Niestety epilepsja jest przeciwskazaniem do pomiaru. Jednak dla lepszego zobrazowania mojego komentarza powyżej odsyłam do przykładowego wyniku z analizatora. Można go zobaczyć na mojej stronie internetowej (zdrowadieta.szczecin.pl/jawon-medical-ioi-353/).

Jeśli jednak otyłość brzuszna nie zmniejsza się, to oznacza, że dieta jest źle dobrana lub występują skutki uboczne leków (wtedy najlepiej poczytać ulotkę) lub występują zaburzenia hormonalne utrudniające odchudzanie lub kaloryczność diety jest zbyt niska w stosunku do aktywności fizycznej. . Jeśli byłaby Pani zainteresowana moimi usługami online, zachęcam do kontaktu telefonicznego podanego powyżej lub odwiedzenie mojej strony internetowej, na której podaję dane do kontaktu oraz szczegóły dotyczące usługi (zdrowadieta.szczecin.pl/dietetyk-on-line/)