Jak zakwalifikować się na zabieg zmniejszenia żołądka w wieku 34 lat?

Witam mam pytanie jak zakfalfikować się na zabieg pomniejszenia żołądka i gdzie trzeba się zgłosić najpierw by pokierowano jakie badania zrobic? Mam 33 lata matka 2 dzieci, 174 cm wzrostu i waga 125 kg. Próbowałam wielu diet jem 5 małych posiłków dziennie ostatni o 18 max 18:30 piję dużo wody, żadnych soków ani napojów a moja waga nie spada. Mam pracę siedzącą lecz codziennie staram się ćwiczyć. Kiedyś bardzo lubiłam biegać lecz przez moją dyskopatię 2 poziomową musiałam zaprzstać gdyż rwania do lewej nogi są bardzo uciążliwe także mam nadciśnienie, problemy z gospodarką hormonalną, stan przed cukrzycowy a także hipoplazmię tetnic a1 i p1 z prawej strony głowy co sprawia że bóle są niemiłosierne. Co mogła bym zrobić by dostać się na taki zabieg?

Kwalifikacja do OPERACJI BARIATRYCZNEJ ustala Internista i chirurg; można wyszukać w NFZ ośrodki, które przeprowadzają takie operacje. Pozdrawiam Zapraszam na pełną konsultację neurologiczna, Ważna kompleskowa ocena stanu pacjenta ; pełna ocena wyników, badan, leczenia, może są jeszcze inne aspekty ważne dla leczenia : tryb pracy, nastrój, sen etc