Zmniejszenie się piersi z powodu odchudzania

Witam, mam 20 lat i jestem szczupłą kobietą o małych piersiach. Ale jeszcze rok temu nosiłam miseczkę B i dlatego lubiłam swoje małe, ale wystarczające piersi. Od tego roku zapewne przez studia, schudłam. Tylko dlaczego jedynie z klatki piersiowej, a więc i także z piersi? Niestety wszystkie staniki są już na mnie za duże, przeszłam na miseczkę A. Jak to zmienić? Zamierzam więcej jeść (wcześniej zawsze dużo jadłam), ale nie chcę aby przeszło to na brzuch. Proszę o odpowiedź!

Piersi to głównie tkanka tłuszczowa, dlatego jeśli spada waga u kobiet (lub wzrasta) od razu widać to właśnie w tym miejscu. Większa ilość dostarczanych kalorii, czyli powiększenie masy ciała z pewnością przyniesie pożądany skutek. Żeby nie przytyć jednocześnie w brzuchu polecam ćwiczenia właśnie na tą partię ciała.