Czy mogę tak postąpić aby opóźnić krwawienie z odstawienia?

Przyjmuję tabletki axia plus. Chciałabym opóźnić wystąpienie krwawienia z odstawienia, ale portale internetowe dają mi sprzeczne informacje, a ulotka zapisana jest trudnym jezykiem. Czy mogę po 21 dniu przyjąć 2 dodatkowe tabletki z substancją czynną, a później zastosować tabletki placebo? Czy muszę spożyć od razu 2 opakowania, bez przerwy na placebo? Zależy mi na opóźnieniu tylko o max 2-3 dni, koniecznie w tym cyklu
KOBIETA, 29 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,

Według producenta leku,który Pani przyjmuje:" W celu opóźnienia krwawienia z odstawienia należy kontynuować przyjmowanie tabletek z kolejnego opakowania, nie robiąc 7-dniowej przerwy".

Proszę przyjmować pełne drugie opakowanie bez robienia przerwy.

Zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska

Powodzenia

Położna

Martyna Dudzińska