Czy mogę urodzić to dziecko?

Witam, mam pytanie we wrześniu urodziłam syna, dość szybko zaszłam w ciaze, nie wszystko dobrze mi się zrosło i cos jest nie tak z miednica. Ginekolog zapytal się mnie czy na pewno chce urodzić dziecko, powiedziałam, że tak moze mi ktoś dokladnie powiedzieć badz miał taki przypadek? Mowila również, że poród bedzie baaardzo ciężki..
MĘŻCZYZNA, 23 LAT około miesiąca temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

nie sprecyzowała Pani co dokładnie Pani dolega i jaki jest problem z miednicą. Być może chodzi o niewspółmierność porodową. Problem ten jest bezwzględnym wskazaniem do cesarskiego cięcia, o czym przeczytać można w jednym z naszych artykułów: https://portal.abczdrowie.pl/niewspolmiernosc-porodowa.

Jeśli problemem jest inne schorzenie warto porozmawiać o tym z ginekologiem wykonującym badanie i znającym Pani historię medyczną. Być może nie będzie możliwy poród siłami natury, o czym lekarz z pewnością Panią poinformuje.

W razie potrzeby można udać się na konsultację do innego niż dotychczas lekarza.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty