Czy mogę w jakiś sposób masturbować się?

Dzień dobry Panie doktorze, jestem 4-ty tydzień po operacji prostaty trwała 6,5 godz. jestem gay , czy mogę być pasywny w stosunkach z facetem. Proszę o odpowiedż, czy mogę w jakiś sposób masturbować się, choć o wytrysku pewnie należy zapomnieć.

Proponuję wizytę u lekarza seksuologa z całością dokumentacji. Dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z całokształtem obrazu klinicznego można będzie odpowiedzieć Panu na pytanie. Do tego czasu odradzam aktywność seksualną.
Drugą, być może prostszą metodą, byłoby porozmawiać z lekarzem urologiem, który wykonywał Panu zabieg. Pozdrawiam. blog seksuolog.com, Poznań.
PS. W Szczecinie jest P dr Iwona Wojniak-Jankowska.