Czy mogę wykluczyć ciążę po pettingu palcami?

Dzień dobry, czy mogę wykluczyć ciążę po pettingu palcami na których był preejakulat(partner przed dotykaniem pochwy poszedł umyć ręce wodą z mydłem )(dodam iz byl to dzień plodny )jeżeli okres wystąpił w terminie? Jakich środków użyć by pozbyć się plemników z rąk i mieć 100% pewność że pieszczoty będą bezpieczne ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Można wykluczyć ciążę. Woda z mydłem w zupełności wystarczy.
Pozdrawiam