Czy mogę wykonać depilację laserem podczas stosowania tego leku?

Czy będąc w trakcie cyklu depilacji laserowej, mogę zacząć przyjmować przepisany przez lekarkę rodzinną z racji obniżonej odporności preparat ziołowy Padma? Czy któreś z ziół wchodzących w jego skład może być światłouczulające? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji niestety. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

Preparat Padma zawiera nagietek. Substancja ta posiada działanie fotouczulające. Należy unikać solarium, słońca oraz nie wykonywać zabiegów laserowych w trakcie przyjmowania ziół. Jeśli jest Pani przeziębiona proszę najpierw walczyć z infekcją, a zabieg przełożyć.

Pozdrawiam