Czy mogę zajść w ciążę, jeśli nie mam miesiączki od dwóch lat?

nie mam miesiączki od 2 lat czy mogę zajść w ciążę ? mój lekarz powiedział że nie da się jak nie ma się okresu czy to jest prawda ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Brak okresu może świadczyć o braku owulacji a bez owulacji nie da się zajść w ciążę. W celu dalszej diagnostyki i lecznia powinna Pani udać się do swojego lekarza prowadzącego.