Czy mogłam zarazić się od kota grzybicą?

D 3 miesięcy przypałętał się kot podkarmiając go zadomowił sie na dobre a od miesiąca pojawiła się na moim ciele a dokładnie na dekoldzie plamka jakby pryszczyk lekko czerwony po kilku dniach zrobiła sie z tego plamka, potem blednąca a po czasie rozlewająca się .Dziś mam ich więcej na szyi przedramieniu a dziś pojawiły się 2 na udzie.Czy mogłam zarazić się od kota grzybicą? Domowników w moim domu jest 4 i tylko ja mam takie objawy ja jedyna brałam często kota na ręce.Cz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Istnieje takie ryzyko. Opisane przez Panią zmiany proponowałabym pokazać dermatologowi.
Pozdrawiam