Czy mogło dojść do zapłodnienia po stosunku oralnym i całowaniu?

Uprawialiśmy z chłopakiem seks oralny, następnie całowaliśmy się a potem on dotykał językiem mojego sromu. Kolejnej miesiączki spodziewam się za 2 tygodnie. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że jestem dziewicą, a mój partner nie wchodził językiem do środka mojej waginy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aby doszło do zapłodnienia musi nastąpić przeniesienie nasienia zawierającego żywe plemniki wgłąb pochwy. Nie odnotowano jak dotąd przypadku zapłodnienia językiem. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju,