Czy mój poziom hormonów tarczycy jest prawidłowy?

Czy mam powody do niepokoju? Moje TSH wynosi 3,25, ft3 wynosi 4,93, ft4 wynosi 15,3. Mam 20 lat.
20 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem naszego serwisu.

Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który zlecił wykonanie badań, on będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl