Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam się spodziewać leczenia farmakologicznego czy operacyjnego tarczycy?

Co oznacza ten wynik biopsji? Dokładnie jej wniosek? Niedługo mam wizytę, ale chciałabym wiedzieć, czy mogę tu się spodziewać tylko leczenia farmakologicznego czy operacyjnego? W rozmazach płata lewego i prawego widoczny dość obfity koloid, komórki pęcherzykowe, limfocyty, histicyty, kuliste struktury pęcherzykowe, hemosyderynofagi. Wniosek - komórek podejrzanych nie znaleziono, obraz cytologiczny ze zmianami łagodnymi-koloidalnymi
ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem naszego serwisu. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy