Czy mój test ciążowy może się mylić?

Witam, zastanawiam się czy test ciążowy może sie mylić. Ostatni okres miałam 24 maja trwał on 4 dni. Moje miesiączki są nieregularne, więc nie wiem kiedy mam dni płodne, a kiedy nie. Uprawialam seks 5 czerwca, 5 lipca i 13 lipca (bez zabezbieczenia). Dzisiaj z porannego moczu zrobiłam 2 testy ciążowe i wynik wyszedł negatywny, ale okresu nadal nie mam. Czy test ciążowy mógł się pomylić i mogę być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.