Czy mój trądzik może jeszcze minąć?

Czy mój tradzik może jeszcze minąć ? Mam go od ok12 rż aktualnie mam 17 lat i za sobą kuracje tetralysalem i ok 6 msc temu skończyłam izotek jednak tradzik powrócił w mniejszym stopniu. Wspomnę ze do tej pory mam nieregularne miesiączki. Czy w momencie gdy one się ustabilizują problem na twarzy tez się skończy ? A może warto powtórzyć izotek, myślami o tym ale obawiam się drugiego nawrotu ?

Dzień dobry, proszę udać się do ginekologa lub endokrynologa, być może trądzik oraz nieregularne cykle mają wspólne podłoże hormonalne.