Czy moje bóle głowy i zmiany w pod powiekami to powód do niepokoju?

Witam. Miesiąc temu zauważyłam zmiany w kolorze białka pod moimi powiekami. https://pin.it/pzetgija233jif oto zdjęcie. Towarzyszą mi jeszcze częste bóle głowy oraz ostrość widzenia się zmienia. Czy jest to coś niepokojącego?

? Wskazana pełna konsultacja konsultacja okulistyczna i neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam