Czy takie wyniki u 26-latki wskazują na boreliozę?

Witam od 3tyg męczyła mnie senność, bóle głowy na które nie działały leki przeciwbólowe, zawroty głowy, omdlenia, bóle stawów, problemy z utrzymaniem rąk w górze, po wykonaniu przez neurologa tk, morfologii, badań na niedobory, tarczycy i moczu (wszystkie wyniki w normie) skierował na badanie igm, igg pod kątem boreliozy. Igm wynik pozytywny igg wynik negatywny, czy to borelioza? Zofia 26

Do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ?
Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam