Czy moje dolegliwości wskazują na bóle napięciowe?

Witam. Jestem 23-letnią kobietą. Około 2 tygodni temu dopadł mnie potworny ból głowy, który nie ustał po tabletkach przeciwbólowych. Po dwóch dniach miałam typowe objawy przeziębienia, czyli katar i kaszel, ale bez podwyższonej temperatury (nadal bolała mnie głowa). Od tego czasu nadal codziennie dokuczają mi bóle głowy, które zaczynają się rano, trwają cały dzień, a wieczorem przybierają na sile. Ciężko mi opisać jaki to dokładnie ból - czasem pulsują mi skronie, a momentami boli mnie tył głowy. Zastanawiam się czy to może bóle napięciowe, czy jednak może być to coś poważnego. Z góry dziękuję za pomoc.

Moze bóle głowy w przebiegu infekcji wirusowej, może zapalenia zatok przynosowych?? Jak ciśnienie krwi i puls ? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; wywiad, badanie , analiza wyników badań. Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny? Nałogi: palenie, picie, inne używki, leki ?? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam