Kłujący ból głowy a zapalenie zatok

Witam. 4dni temu pojawił się u mnie ból pleców na dole i kaszel. Następnego dnia doszła gorączka i ból w czole, zatkany nos. Poszłam do lekarza rodzinnego, stwierdził zapalenie zatok czołowych. Dostałam antybiotyk na 3 dni. Wczoraj wieczorem zaczęła bolec mnie głowa po lewej stronie tylko w jednym miejscu. Ból jest taki dziwny, kłujący? Nie jest stały. To takie jakby dźgnięcie w to miejsce, trwa 2-3sekundy, i po kilkudziesięciu sekundach/kilku minutach znowu się powtarza... mimo zażywania aspiryny, ibuprofenu na obniżenie temperatury i działających przeciwzapalnie ?bol? Ten nadal się utrzymuje. Dodam tez ze ostatnio mam bardzo dużo stresowych sytuacji. Moja mama ma glejaka mózgu i ja przez to panicznie boje się raka...mimo ze lekarze uspakajają ze ten nowotwór nie jest dziedziczny i u mamy mógł się pojawić przez silny uraz i śpiączkę które to miała w dzieciństwie... poza tym mama jest agresywna, wyzywa się na mnie przez to wszystko, ja jestem przez to zdenerwowana i niespokojna. Czy ból ten który nie przechodzi mimo leków przeciwbólowych może być nerwobólem czy raczej związany jest ze stanem zapalnym i osłabieniem organizmu ? Czy to raczej pierwotny ból głowy i może ustąpić samoistnie a leki na niego nie działają ? Dodam ze to któraś z kolei infekcja od grudnia.

Do pełnej konsultacji lekarskiej. Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny? Nałogi: palenie, picie, inne używki, leki ?? Na pewno stres związany z chorobą matki, ma wpływ na Panią; więcej obowiązków i stresów, problemów... Moze leki wzmacniające odpornośc, witamina D w dużej dawce; dobra dieta będą pomocne; Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam