Zgrubienie w okolicy pępka

Czy to możliwe ze wyczuwam w brzuchu dość spore zgrubienie w okolicy pępka a żadne obrazowe badanie począwszy od Usg kilkanaście razy plus USG tkanek miękkich przez TK tyle ze 11mscy temu oraz rezonans jamy brzusznej wrzesień 2018 go nie widzi? Czuje niestety dość mocny ból w tym miejscu promieniujący do nogi i pod zebra, oraz uwieranie i pieczenie:( boje się bardzo bo żaden lekarz nie umie mnie zdiagnozować:(

Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny? Nałogi: palenie, picie, inne używki, leki ?? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen; dieta.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam