Ciągłe zmęczenie, ból głowy i napady duszności

Dzień dobry Mam 22 lata zmagam się z problemem ciągłego zmęczenia ,bólem głowy który zdarza się prawie codziennie , teraz doszły napady duszności czuje jakby moje serce miało stanąć, świetliki przed oczami, nie wiem co robić , czy ktoś wie co to może być ,bardzo proszę o pomoc

Do pełnej konsultacji lekarskiej. Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny? Nałogi: palenie, picie, inne używki, leki ?? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam