Na co wskazują moje bóle kręgosłupa oraz problemy z nogami?

Witam serdecznie.Kobieta lat 68.Od roku bardzo silne bóle kręgosłupa lędzwiowego,duże problemy z chodzeniem,gdyż nogi potwornie bolą.Oprócz tego mimowolne oddawanie moczu w bardzo dużych ilościach(kilka pieluch dziennie)Podczas upadku w lesie na brzuch,objawy na kilka dni ustąpiły,po czym wróciły ponownie.Wszystkie badania kręgosłupa,oraz pęcherza moczowego w normie.Brak diagnozy konsultowanej z kilkoma specjalistami.Jestem 20 lat po histerektomi

Ważny wywiad i Pacjent ! ; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Czy wykonywano badanie MRI głowy i kręgosłupa ?? Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.