Czy zawroty głowy mają związek z półpaścem?

Witam trzytygodnie temu stwierdzono u mnie półpaśca... Poszłam do lekarza dopiero po 5 dniach po pojawieniu sie pecherzykow. Miewam zawroty głowy. Czy to od przebytej choroby?

Półpasiec to choroba wirusowa, atakująca nie tylko skórę lokalnie, ale też powoduje ogólne osłabienie organizmu Konieczne leczenie, Leki acyclovir nawet kilka tygodni doustnie Zależy od lokalizacji półpaśca i stanu Pacjenta
Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.