Zapalenie zatoki klinowej a leczenie

WItam, W grudniu po TK wykryto u mnie zapalenie zatoki klinowej. Lekarz przepisał misteryd do nosa i nic więcej. Na pytanie czy jeżeli nie zdecyduję się na operację zapalenie czymś groi odpowiedziałże nie. Mówiłże operacja jest niebezpieczna i mam odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę moje bóle głowy są tak intensywne żeby decydować się na zabieg. CZy rzeczywiście leczenie opiera się tylko na sterydach? Czy szukać innego lekarza

DO omówienia z Lekarzem Laryngologiem, Neurologiem ; TK do interpretacji klinicznej . Do pełnej konsultacji ; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, naczyniowe, oddechowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam i zapraszam Do konsultacji; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam