Jaka jest przyczyna szumów usznych u 28-latki?

Witam serdecznie, od około roku mam niezbyt dokuczliwe szumy uszne. W tym miesiącu doszły zawroty głowy, a szumy pogłębiły się. rezonans wykazał: W sekwencji FIESTA dedykowanej na okolice kątów mostowo-móżdżkowych widoczne drobne naczynia krzyżujące miejsca wyjść obu nn. VIII z pnia mózgu - możliwy konflikt naczyniowo-nerwowy obustronnie. Torbiel u podstawy prawej zatoki szczękowej śr. 16 mm. Czy to rozpoznanie to poważna sprawa, czy może mieć wpływ na moje objawy? Jaki wygląda leczenie?

Do pełnej konsultacji neurologicznej, MRI głowy jak wyżej:
ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam i zapraszam