Prosze o interpretację wyników rezonansu głowy u 35-latki

Witam proszę o interpretacje wyniku rezonansu głowy: W okolicy skroniowo-potyliczno-ciemieniowej, obwodowo po stronie lewej widoczne są pasmowate idrobnoogniskowe, korowo-podkorowe zmiany hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR, nie wykazujące restrykcji dyfuzji i wzmocnienia kontrastowego. Nieco poszerzone rowki korowe w tej lokalizacji.Obraz MR nie jest charakterystyczny-przewlekłe zmiany naczyniopochodne? dysplazja korowo-podkorowa?Wskazane badanie kontrolne. Zaznaczone poszerzenie przestrzeni plynowych okolonaczyniowych w strukturach głębokich obu półkul.Mam 35 lat.Dziękuję za odpowiedź!!

OPIS badania MRI GŁOWY rezonansu głowy: W okolicy skroniowo-potyliczno-ciemieniowej, obwodowo po stronie lewej widoczne są pasmowate idrobnoogniskowe, korowo-podkorowe zmiany hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR, nie wykazujące restrykcji dyfuzji i wzmocnienia kontrastowego. Nieco poszerzone rowki korowe w tej lokalizacji.Obraz MR nie jest charakterystyczny-przewlekłe zmiany naczyniopochodne? dysplazja korowo-podkorowa?Wskazane badanie kontrolne. Zaznaczone poszerzenie przestrzeni plynowych okolonaczyniowych w strukturach głębokich obu półkul " do interpretacji klinicznej . Do pełnej konsultacji ; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, naczyniowe, oddechowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam i zapraszam Do konsultacji; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam