Jaka jest przyczyna nieukładowych zaburzeń chodu?

Dzien dobry, Od ponad 1.5 roku walcze z nieukladowymi zawrotami glowy (niestabilosc chodu, mam wrazenie ze zaraz upadne ale nigdy naszczescie mi sie to nie zdarzylo) mialm robione podstawowe badania krwi, badanie blednika (mam troche uszkodzony blednik ale lekarz powiedzial ze przy taki mlodym organizmie nie powiino mi to zaburzac chodu) badanie tomografia, rezonans glowy w porzadku, mam obnizony krazek c5, c6 ( ortopeda twierdzi ze to nie od tego) .. Ostatnio neurolog powiedzial ze nic mi nie jest tylko mam zaburzenia lekowe. Nie lecze sie psychicznie, nigdy nie mialam takich problemow.. Czy to naprawde moze byc na tle psychicznym.? Juz nie wiem jaki badanie mam zrobic zeby wkoncu to minelo.. Dziekuje za porade

Do pełnej konsultacji neurologicznej, ważny Pacjent; ważne objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, TK ; MRI do interpretacji klinicznej; może inne problemy; do omówienia z Lekarzem kierującym . Pozdrawiam