Czy opóźnienie miesiączki może mieć związek z wysiłkiem fizycznym?

Witam ostatnia miesiaczke mialam 5lutego teraz nie mam mam wszystkie objawy ktore zawsze mialam na miesiaczke ale nadal jej brak testy zrobilam 2 w odstepach 2 tygodni i sa negatywne a bol podbrzusza i kregoslupa zostal co to moze byc czy od nadmiernegi wysilku bo chodzilam do sadzenia lasu 10dni i bralam przy tym tabketki silne na kregoslup czy to moze byc przyczyna

DO Ginekologa; Do pełnej konsultacji ; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, naczyniowe, oddechowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam