Na co wskazuje ten wynik rm kręgosłupa szyjnego?

Proszę o interpretację wyniku rm kręgosłupa szyjnego. " MRI odcinka szyjnego kręgosłupa wykonano w obrazach T1, T2 zależnych oraz TIRM. Zniesienie podróży z dyskretną kyfozś.Nie uwidoczniono cech dyskopatii. Obraz iść. szyjnego kręgosłupa bez zmian. Objęty badaniem iść. rdzenia bez zmian". Jestem po skrecenie odcinka szyjnego kręgosłupa, czasami mam bol lewej ręki takie drętwienie.

Pełny obraz MRI do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ? Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam