Co oznacza wynik MRI u 44-latki?

Poproszę o interpretację wyników RM. Wizyta najwcześniej za 4 miesiace. RM kanalu kręgowego i rdzenia w odc C (2020-10-17) Opis badania Badanie RM kręgosłupa szyjnego wykonano w sekwencji FRFSE, FSE i STIR w obrazach T1 i T2 zależnych: Na poziomie C4/C5- nieznaczne tylne uwypuklenie krążka międzykręgowego, nieznacznie modeluje worek oponowy. Na poziomie C5/C6- tylna wypuklina krążka międzykręgowego, modeluje worek oponowy. Na pozostałych poziomach bez cech wypukliny, bez zwężenia kanału kręgowego. Uwidoczniony odcinek rdzenia przeciętnej szerokości , bez zmian ogniskowych. Trzony prawidłowej wysokości. Zaostrzenia krawędzi przednich trzonów C3-C7 i tylno-bocznych trzonów C4-C6. Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa szyjnego. Zniesienie fizjologicznej lordozy. Na szyi obustronnie nieliczne owalne węzły chłonne, największy w okolicy podżuchwowej lewej 17x9mm.

OPIS MRI kreg C : " RM kanalu kręgowego i rdzenia w odc C (2020-10-17) Opis badania Badanie RM kręgosłupa szyjnego wykonano w sekwencji FRFSE, FSE i STIR w obrazach T1 i T2 zależnych:

Na poziomie C4/C5- nieznaczne tylne uwypuklenie krążka międzykręgowego, nieznacznie modeluje worek oponowy. Na poziomie C5/C6- tylna wypuklina krążka międzykręgowego, modeluje worek oponowy. Na pozostałych poziomach bez cech wypukliny, bez zwężenia kanału kręgowego. Uwidoczniony odcinek rdzenia przeciętnej szerokości , bez zmian ogniskowych. Trzony prawidłowej wysokości. Zaostrzenia krawędzi przednich trzonów C3-C7 i tylno-bocznych trzonów C4-C6. Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa szyjnego. Zniesienie fizjologicznej lordozy. Na szyi obustronnie nieliczne owalne węzły chłonne, największy w okolicy podżuchwowej lewej 17x9mm." Opis MRI do interpretacji klinicznej, ; Ważny PACJENT I OBJAWY ! ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia współistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ... Pozdrawiam i zapraszam