Czy moje objawy wskazują na pęcherzyk żółciowy?

Dzień dobry. Od sześciu lat męczą mnie bóle brzucha. Ból jest skórczowy promieniuje do pleców. Usg morfogia kał mocz wszystkie badania dobre Z kolonoskopii wychodzi dodatkowa pętla na jelicie. Z Tk brzucha wyszło zagięcie pęcherzyka żółciowego sle drogi żółciowe nieposzeżone. Moje pytanie brzmi co może dawac tak silne bóle brzucha? Przy takim ataku jest biegunka kilka dni a potem zaparcia.Lekarze sugerują jelito drażliwe czy może jednak pęcheżyk?

To może być zespół jelita drażliwego, objawy nietolerancji pokarmowych (bardzo często ujawniają się w dorosłości), celiakia, nieswoiste choroby jelit (należałoby zrobić gastro i kolonoskopię) lub przewlekłe zapalenie trzustki (często nie ma absolutnie żadnych odchyleń w badaniach obrazowych, poziom amylazy i lipazy może być prawidłowy). Sugeruję wizytę w poradni gastroenterologicznej i obserwację, po jakich produktach nasilają/pojawiają się dolegliwości.