Czy moje wyniki badania hormonów mogą mieć związek z problemem z zajściem w ciążę?

Proszę o interpretację wynikow. Badania zrobione z powodu problemu z zajściem w ciążę. TSH 4.06 (0.25-5.00) FT3 4.33(4.00-8.30) FT4. 17.14(10.60-19.40) P-ciała anty-TPO 431.3 (<8.00)

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Poziom hormonów tarczycy znajduje się w granicach normy, jednak interpretacja zawsze zależy od stanu klinicznego pacjenta, w związku z czym powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu weryfikacji rozpoznania.