Czy moje wyniki są w porządku?

Witam. Jestem w 9 tygodniu ciąży właśnie robiłam badania i chciałabym prosić o pomoc w ich odczytaniu czy aby jest wszystko dobrze. Oto wyniki WBC 9.19 G/L, NEUTH 6.37 G/L, LYMPH 2.16 G/L, MONO 0.56 G/L ,EO 0.08 G/L, RBC 4.93 T/L, HGB 8.1 mmol/l, HCT 0.381 L/L, MCV 77.3 fL, MCH 1.64 fmol. Glukoza 4.3 mmol/l USR (-) Toksoplazmoza IgG ilościowo <0.130 IU/ml Toksoplazmoza IgM 0.279 C0l. Z góry dziękuje i pozdrawiam Cieżarna :)

Redakcja abcZdrowie

Obniżone poziom hemoglobiny oraz objętości krwinek czerwonych świadczą o niedokrwistości z niedoboru żelaza. Jest to dość częsta przypadłość w ciąży. ZACHĘCAM DO NIEZWŁOCZNEJ WIZYTY U LEKARZA PROWADZĄCEGO. By móc właściwie zinterpretować badanie w kierunku zakażenia T. gondii należy znać przedziały norm w laboratorium wykonującym badanie.