Czy moje badania krwi są złe?
Witam, Zrobiłem sobie badanie krwi, większość pozycji mieści się w podanych normach z wyjątkiem kilku wyjątków. EO - 0.05G/L [0.1-0.5] NEUTH% 46.3% [50-70] LYMPH% 43.9% [25-50] EO% 1.2% [2-4] RDW-SD 36.6fL [37-54] Czy mam powody do obaw? Powinienem udać się do lekarza?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego