Czy moje zmiana na piersi wygląda podejrzanie?
Jestem w 20 tygodniu ciąży. Moja zmiana na piersi urosła od ostatniego badania. Ostatnie usg: na godz 10 płatowatych obrysów ognisko hypoechigeniczne ok 14×7 mm z niedużym przepływem naczyniowy na obwodzie. Rok temu ta zmiana miała 7.6×4 mm. Czy ona wygląda podejrzanie?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a jaka ocena zmiany w systemie birads? wskazana wizyta u lekarza lekarza prowadzącego ciąży aby dalej pokierować