Czy mojego oka nie da się już uratować?

Witam mam dużą wadę lewego oka praktycznie na nie nie widzę. Szkła mam dobrane tylko na prawe oko 3 lewe mam 0 ponieważ Pani doktor powiedziała że bez sensu dobierać na to oko że jego nie da się uratować. Jest to dla mnie bardzo duży problem ponieważ czuje że prawe oko słabnie. Myślałam już nawet czy operacja by pomogła chce ratować boje się że stracę prawe oko i co będzie. Mam 23 lata. Czy w ogóle jest jakaś operacja ratująca oko? Z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta lekarza okulisty i odpowiednie postępowanie diagnostyczne aby określić przyczynę