Niedowidzenie lewego oka i nadwzroczność

W dzieciństwie miałem wykryte niedowidzenie lewego oka, skutkiem tego jest nadwzroczność . Prawe oko zdrowe. Do lewego oka mam szkło 2,5 ,lecz po kilku latach noszenia teraz patrząc lewym okiem przez okulary wszystko mam powiększone lecz brak jakiejkolwiek ostrości, nie ma różnicy czy mam okulary czy nie. Czy to może być astygmatyzm? Czy po prostu muszę dobrać inne szkło ? W dodatku patrząc obydwoma oczyma widzę tylko zdrowym ,a słabszym tylko kątem oka.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie konieczne badanie okulistyczne, bez tego nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pańskich dolegliwości.