Czy może być to spowodowane goleniem miejsc intymnych maszynką?

Witam mam od dłuższego czasu bardzo drażniący i uporczywy problem, a mianowicie podczas chodzenia bardzo często swędzą mnie męskie narządy płciowe cały czas czuje swędzenie Probowałem myć miejsca intymne specjalnymi żelami i nic to nie pomaga. Czy może być to spowodowane goleniem miejsc intymnych maszynką ?Jeżeli tak to proszę o poradę jak poradzić sobie z owłosieniem na owych miejscach.

Witam Pana,

Może być kilka powodów swędzenia miejsc intymnych. Jednym z nich rzeczywiście może być podrażnienie po goleniu i odrastające włosy.
Jeśli taka jest przyczyna to rekomenduje wykonanie depilacji laserowej w gabinecie.

Pozdrawiam.