Czy może mi się coś stać w trakcie narkozy?

Witam. Biore 150mg faxolet er, lamotrix 100, kwetaplex er 50, triticco 100. Niedlugo mam operacje w pelnej narkozie. Nie chce sie chwalic tym pielegniarkom a pozniej lekarzowi bo sie tego wstydze! Czy moze mi sie cos stac wtrakcie narkozy? Czy moze odstawic leki na dobe przed operacja?

NIE WOLNO zatajać, jakie leki Pan przyjmuje. Przed każdą operacją ma miejsce rozmowa z anestezjologiem, któremu KONIECZNIE trzeba powiedzieć o wszystkich przyjmowanych lekach. Zatajenie jakiegoś leku może doprowadzić do poważnych komplikacji podczas narkozy a nawet do tragedii.