Jak często w ciągu roku można mieć zabiegi pod narkozą?

Ile w ciagu pol roku mozna miec narkoz dodam ze moj ojciec jest w szpitalu i mial już to co ja wiem 6 teraz bedzie znow operacja z narkoza, troche mnie zaczyna to martwic czy nie za duzo. Dziekuje za odpowiedz

Lek. Wojciech Zygmunt

Ilość zależy od stanu klinicznego, chorób współistniejących i przyjmowanych leków. Przed każdą operacją odbywa się wizyta anestezjologa, który zapoznaje się z dokumentacją pacjenta oraz jego stanem klinicznym. Jeżeli nie widzi on przeciwwskazań do znieczulenia, to operacja może się jak najbardziej odbyć. Pozdrawiam i życzę zdrowia.