Czy może powinnam zacząć próbować przyspieszyć okres domowymi sposobami?

Witam, mam problem ponieważ 19 lutego lecę na wakacje a pierwszy dzień miesiączki wypada mi akurat tego dnia. Jednak żeby cos z tym zrobić idę do ginekologa dopiero 14 lutego. I teraz chciałabym się dowiedzieć czy jeśli pójdę wtedy do ginekologa to da to cos? Słyszałam o tabletkach sezonowych ale po wizycie u ginekologa zostanie bardzo mało czasu. Czy może powinnam zacząć próbować przyspieszyć okres domowymi sposobami? Dodam jeszcze ze to będzie moja pierwsza wizyta, okres mam regularny :)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinna być wcześniejsza wizyta u ginekologa aby ustalić postepowanie