Czy może to być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi?

Witam. Jestem rok i 3 miesiące po porodzie. Cały czas karmie piersią. Pierwszą miesiaczke dostałam 9 miesięcy po porodzie. Do tej pory były regularnie co 30 dni. Dzisiaj jest 18 dzień cyklu i zauważyłam plamienia. Ogólnie nic mnie nie boli. Tylko zastanawia mnie dlaczego występują te plamienia. Nigdy nie było takiej sytuacji. Czy może to być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi spowodowanymi karmieniem

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa