Czy możliwa jest ciąża?

Witam moja sytuacja wyglada nastepujaco zrobila 3 testy w odstepie 2 dni pozytywne. W dzien przed umuwiona wizyta dostalam krwawienie bez skrzepow czysta krew na nastepny dzien lekarz powiedzial ze 5 tydz. ciazy ale test ktory wykonal z moczy byl negatywny przepisal progesteron 3×1.Po poludniu pojechalam do szpitala z zawrotami glowy stwierdzili ze na usg nic nie widac. krew leci dalej juz 2 dzien ale coraz mniej dostalam. Badania z krwi beda w poniedzialek a ja odchodze od zmyslow czy jestem wciazy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne oznaczenie beta hcg i ponownie udac się do lekarza ginekologa