Czy możliwa jest ciąża po włożeniu plemników do pochwy?

Mam 29 lat, mam już 6 letniego synka, ale pragnę mieć kolejne dziecko, mój mąż niestety nie. Ostatnio kochaliśmy się w prezerwatywie, kiedy nastąpił wytrysk (miałam dni płodne). Partner wysunął członek i wyrzucił prezerwatywę do torebki foliowej szczelnie była zawiązana na kilka razy, gdy mąż pojechał do pracy było to za jakieś 3-5 godziny ja wyciągnęłam prezerwatywę i w łazience wsunęłam ja głęboko do pochwy i spermę wlałam do środka.
Czy jest szansa, że będę w ciąży?

Witam!

W niekorzystnych warunkach plemniki mogą obumrzeć już po 3 godzinach. Dlatego jakość nasienia po kilkugodzinnym okresie przechowywania w prezerwatywie mogła się znacznie obniżyć.
Ponieważ jednak nasienie przedostało się do Pani dróg rodnych w okresie płodnym istnieje niewielka szansa na ciążę.

Test ciążowy można wykonać w terminie spodziewanej miesiączki. Do badania najlepiej użyć porannego moczu, w którym stężenie oznaczanego hormonu jest największe.