Czy możliwa jest ciąża u 28-letniej kobiety po odstawieniu antykoncepcji?

Witam nie biore antykoncepcji od roku a bralam 7 lat...staramy sie o dzidzie po pol roku od odstawienia mialam plamienia w polowie cykli dostalam luteine nie biore jej juz 2 miesiace ...moje cykle trwaly okolo 35 dni..robilam badania hormonalne i wyszlo ze mam lekko podniesiony testosteron...bylam nie dawno na usg jajnikow wyszlo ze okolo 11 dnia cyklu mialam owulacje bo nie bylo pecjerzyka dominujacego a jakis niby slad po nim...teraz w polowie cyklu boli mnie brzuch i mam uczucie jak by ciagle mi sie siusiu chialo...nie sadze bym byla w ciazy bo tem.jest w normie co to moze byc?

Celem wykluczenia lub potwierdzenia ciąży najlepiej wykonać badanie beta-HCG z krwi. A jeśli dolegliwości związane są z układem moczowym (np. parcie na mocz) radzę jeszcze wykonać badanie ogólne moczu. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem lub w związku z problemami związanymi z oddawaniem moczu z lekarzem POZ.